TKS | Test
15256
home,page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15256,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-title-hidden,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive

NE YAPIYORUZ?

Şirketimiz endüstrinin ihtiyacı olan Test ve Kalibrasyon sistemleri üretmektedir. Bir çok zaman ilgili standartlara göre malzeme testleri için özel sistemler gerekir. Bu ihtiyaçları karşılamak amacı ile iş alanımızın bir bölümünü test sistemleri üretimine ayrılmıştır. Bu alanda en önemli cihaz grubumuz test banyolarını içermektedir.

Diğer yandan bilindiği üzere kalibrasyon ihtiyacı bir işletmenin olmazsa olmazıdır. Hem kalibrasyon laboratuvarları hem de şirket içi kalibrasyon yapacak işletmelerin ihtiyaç duyacağı sıcaklık kalibrasyon cihazları şirketimiz tarafından üretilmektedir.

BİZ KİMİZ?

Uzun yıllar UMS Uzmanlar Metroloji Servisi olarak ürettiğimiz sıcaklık kalibrasyon cihazları 2015 yılından itibaren TKS Test ve Kalibrasyon Sistemleri markası ile üretilmeye başlanmıştır. 24 yıllık tecrübemizle sektörün ihtiyacı olan ürünleri üretiyoruz.

Banyolarımız her türlü endüstriyel direnç termometresi, termokupl, analog ve dijital termometreler ile sıvılı cam termometrelerin kalibrasyonu için özel olarak dizayn edilmiştir.

Ürünlerimiz yüksek,orta sıcaklık bölgelerinde kullanılan termometrelerin kalibrasyonu için ideal olarak üretilmiştir. Özellikle ürünlerin taşınılabilir rahatlıkta olması işletmeler için büyük avantaj durumundadır.

Sektörde sıklıkla kullanılan test cihazları ,kaynak kalibratörü ,hava akış kalibratörü ,nem kalibrasyon sistemi ,aksesuar ve tamamlayacı ürünlerimizi müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız.

HABERLER

TKS test ve kalibrasyon sistemlerinin yeni ürünlerini buradan ve instagram sayfasından takip edebilirsiniz.

Tasarım

Yerli Üretim

Zamanında Teslim

REFERANSLARIMIZ

ÜRÜNLERİMİZDEN