TKS | Şirketimiz
15342
page-template,page-template-full_width,page-template-full_width-php,page,page-id-15342,qode-quick-links-1.0,ajax_fade,page_not_loaded,,qode-theme-ver-11.0,qode-theme-bridge,wpb-js-composer js-comp-ver-5.1.1,vc_responsive
 

Şirketimiz

Uzun yıllar UMS Uzmanlar Metroloji Servisi olarak ürettiğimiz sıcaklık kalibrasyon cihazları 2015 yılından itibaren TKS Test ve Kalibrasyon Sistemleri  markası ile üretilmeye başlanmıştır. 24 yıllık tecrübemizle sektörün ihtiyacı olan ürünleri üretiyoruz.

 

Şirketimiz endüstrinin ihtiyacı olan Test ve Kalibrasyon sistemleri üretmektedir. Bir çok zaman ilgili standartlara göre malzeme testleri için özel sistemler gerekir. Bu ihtiyaçları karşılamak amacı ile iş alanımızın bir bölümünü test sistemleri üretimine ayrılmıştır. Bu alanda en önemli cihaz grubumuz test banyolarını içermektedir.

 

Diğer yandan bilindiği üzere kalibrasyon ihtiyacı bir işletmenin olmazsa olmazıdır. Hem kalibrasyon laboratuvarları hem de şirket içi kalibrasyon yapacak işletmelerin ihtiyaç duyacağı sıcaklık kalibrasyon cihazları şirketimiz tarafından üretilmektedir.

 

Şekip Turhan

Şirket Müdürü